Nie masz jeszcze strony internetowej?

Twoi potencjalni klienci prawdopodobnie nie wiedzą jeszcze o Twoim istnieniu. Oddajesz ich w ręce konkurencji. Internet to obecnie najlepsze miejsce do pozyskiwania i wymiany informacji. Umożliwia korzystanie z wszelkiego rodzaju usług w sposób prosty i powszechnie dostępny. Komputery i smartfony stały się nieodzownym elementem naszego codziennego życia. Nie ma co się oszukiwać, takie media jak telewizja czy gazety odchodzą w zapomnienie.

Jakie korzyści przyniesie posiadanie strony internetowej?

Zwiększysz szanse na pozyskanie nowych klientów, wyłonisz się z tłumu i pokierujesz promocją na własnych zasadach. Zdobędziesz przewagę nad tymi, którzy jeszcze nie zdecydowali się na ten krok. To będzie jedna z Twoich najlepszych inwestycji. To jak, chcesz poznać ludzi, którzy Ci w tym pomogą?

Projektujemy strony internetowe

Potrzebujesz swojego miejsca w Internecie?
Pomożemy zaistnieć Ci w tej przestrzeni, kreujemy wirtualny świat.

Jak działamy?

1. Wycena i kontakt
To etap, podczas którego poznajemy Twoje potrzeby i oczekiwania. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.

2. Projekt strony internetowej
Wyglądem strony zajmie się grafik, który stworzy projekt dostosowany do Twoich potrzeb. Gdy prace się zakończą, nastąpi najbardziej wyczekiwany moment, zobaczysz, jak będzie wyglądała. Już teraz będziesz chciał z niej korzystać.

3. Instalacja i konfiguracja
Przygotujemy serwer, zarejestrujemy domenę i skonfigurujemy system zarządzania treścią.

4. Prace programistyczne
Na tym etapie strona internetowa będzie w rękach programistów. Sprawią, by funkcje działały poprawnie, a korzystanie ze strony sprawiało przyjemność. Ty również uczestniczysz w tym procesie. Utrzymujemy stały kontakt i na bieżąco wdrażamy propozycje i uwagi.

5. Wprowadzenie treści
Tylko jeden krok dzieli Cię od naszego wspólnego dzieła. Wprowadzimy treści, które tchną życie w nową stronę.

6. Uruchomienie strony
Strona internetowa, na którą czekałeś, będzie dostępna dla wszystkich.

7. Szkolenie z obsługi
Przeprowadzimy Cię przez system zarządzania, nauczymy dodawać nowe wpisy i wytłumaczymy krok po kroku, jak korzystać ze wszystkich funkcji. Zadbamy o to, byś poczuł się pewnie i potrafił poradzić sobie z obsługą swojej strony.

Co nas wyróżnia?

W naszych działaniach stawiamy na najnowsze rozwiązania technologiczne. Tworzymy zgodnie ze standardami WCAG, umożliwiając osobom niepełnosprawnym korzystanie ze stron w sposób łatwy i efektywny. Pomagamy klientom na etapie rejestracji domeny i konfiguracji hostingu.

O nas

Za każdym wyjątkowym projektem stoją wyjątkowi ludzie, a ich doświadczenie i pasja powodują, że praca staje się przyjemnością. Nasz zgrany zespół programistów we współpracy z grafikiem pomoże wdrożyć Twoje pomysły w życie.

Specjalizujemy się w projektowaniu stron i rozszerzeń opartych o system zarządzania treścią CMS Joomla!.